Zwiedzanie browaru

Wycieczka po browarze....

Co możesz u nas zobaczyć ?


Często pytacie nas w wiadomościach, czy można zwiedzić nasz browar. Odpowiedź brzmi: Oczywiście, że tak! Browar zwiedzać można w soboty, w godzinach dopołudniowych, tj. poza godzinami jego standardowej pracy. Oferujemy zwiedzanie dla grup zorganizowanych, od 6 do 25 osób. Koszt wycieczki to 25 zł, wraz z degustacją piwa. Czas samego zwiedzania to około 1,5 godziny.

Co można zobaczyć? Pokazujemy pełen proces produkcji piwa – zaczynając od magazynu słodu, poprzez warzelnię, tanki fermentacyjne i leżakowe, laboratorium, aż do nowoczesnej linii rozlewniczej o wydajności do 3.500 szt. butelek./godzinę.

Wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego browaru, zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z Centrum Edukacji Browarniczej: 696 099 305, bądź mailowo, pisząc na: sklep@centrumedukacjibrowarniczej.pl. Istnieje również możliwość kontaktu osobistego, przy ulicy Szewskiej 2 w Piotrkowie Trybunalskim. .

Birofilistyka czyli wafle, kapsle, etykiety...

Wszystkich chętnych do zakupu wafli, kapsli, oraz etykiet piw naszego Browaru, zapraszamy do kontaktu z Centrum Edukacji Browarniczej


Więcej...

Znajdziesz nas również na portalach społecznościowych

Na naszych portalach społecznościowych znajdziesz aktualne informacje z życia naszego Centrum Edukacji Browarniczej. Polub nas...