Spróbuj jak smakują nasze piwa. Wybierz coś dla siebie.

 

NOWOŚĆ

Lekkie i orzeźwiające, z niską zawartością alkoholu i aromatycznym dodatkiem w postaci herbaty Earl Grey, która wniosła rześką nutę bergamotki i wzbogaciła subtelną teksturę piwa. Chmielone Amerykańskimi cytrusowymi odmianami citra i cascade.

 

Pięćdrupel to autorska receptura Krzysztofa "Josefika" Juszczaka, mająca swoje korzenie z czasów piwowarstwa domowego. Pięćdrupel to hybryda słodowego, treściwego, klasycznego barleywine z karmelowym, alkoholowym Belgijskim Dark Strong Ale tudzież Quadruplem .Wspólny mianownik to przede wszystkim wysoki ekstrakt i moc.
Piwo o ponadprzeciętnej zawartości alkoholu, który maskowany jest poprzez słodycz wnikającą z dodatku karmelizowanego ciemnego cukru oraz przyprawowy charakter wynikający z fermentacji niezastąpionymi belgijskimi drożdżami.
Pełnia smaku, kompleksowy bukiet aromatów wzbogacony nutami szlachetnych alkoholi powstały w wyniku wielomiesięcznego leżakowania w dębowych beczkach po whiskey Jack Daniels.

 

Jasne piwo pszeniczne o charakterystycznym aromacie bananów i goździków.
Naturalnie mętne, odpowiednio zaserwowane tworzy w szklance efektowną czapę piany.

 

Ciemne piwo dolnej fermentacji, w którym słodycz miodu wielokwiatowego przełamują aromaty przypraw korzennych. Gęsta, jasnobrązowa piana harmonizuje z czekoladową barwą trunku.

 

Belgian India Pale Ale to połączenie dwóch piwnych światów. Tradycyjnego Belgijskiego piwa klasztornego o estrowym (owocowym) charakterze z Amerykańskim India Pale Ale. Stylem o wyraźnej goryczce i bogatym tropikalno - cytrusowym aromacie.

 

Mocne piwo pszeniczne, w którym zapach opiekanych słodów doskonale komponuje się z aromatem goździków i bananów oraz ciemnych owoców (śliwek, rodzynek i winogron) uzyskanych dzięki pracy drożdży piwowarskich górnej fermentacji. Goryczka delikatna, ustępuje zdecydowanemu słodowo-chlebowemu charakterowi i nucie pszenicy.

 

Piwo jasne górnej fermentacji, chmielone szlachetnymi odmianami chmielu. Klasyka gatunku na królewskie zakończenie każdego dnia.

 

Belgijskie piwo pszeniczne górnej fermentacji, naturalnie mętne, zwane również biere blanche (białe piwo). Charakterystyczną jego cechą jest wyraźny zbożowy smak z wyczuwalną kolendrą oraz cytrusowym aromatem pochodzącym ze skórek pomarańczy.

 

American Pale Ale to jasne, lekkie oraz orzeźwiające piwo. Styl, który charakteryzuje się wyraźnie podkreśloną, ale nienachalną goryczką, cytrusowe nuty budujące aromat i smak tego piwa pochodzą od aromatycznych odmian chmielu.

 

Ciemne piwo górnej fermentacji - styl wywodzący się z Wielkiej Brytanii. Ciemna barwa stouta oraz jego wyrazisty smak z nutą gorzkiej czekolady to zasługa słodów palonych oraz palonego ziarna jęczmienia, które znajdziemy w składzie piwa.

 

Ciemne piwo o złożonym i bogatym smaku. Dzięki słodom czekoladowym, oraz dodatkom w postaci laktozy i prażonej kawy, nasz Milk Stout przywodzi na myśl espresso z mlekiem. Całość uzupełnia egzotyczna nuta prażonych wiórków kokosa i subtelny aromat wanilii. Receptura inspirowana piwem autorstwa Michała Białozóra, zwycięzcy konkursu Kuźnia Piwowarów 2016.

Znajdziesz nas również na portalach społecznościowych

Na naszych portalach społecznościowych znajdziesz aktualne informacje z życia firmy. Polub nas...